עורכי דין לענייני הגירה בניו יורק

משרד עורכי הדין פיינר לביא ושות’, מספק מגוון שירותים מקצועיים בתחום ההגירה למעוניינים באישורי עבודה, ויזת עבודה, גרין קארד, אזרחות אמריקאית, הגנה מפני גירוש מארה”ב, הגנה בתיקים פליליים במדינת ני יורק ובענייני אישות וגירושין במדינת ניו יורק.

משרדנו מייצג אנשים פרטיים, מעסיקים, חברות אמריקאיות וחברות ישראליות המעוניינים בשירותים הבאים:

הגירה לארה”ב:

ויזה לארה”ב, ויזה לאמריקה, ויזה לארצות הברית, ויזת עסקים לארה”ב, ויזת עבודה לארצות הברית , קבלת ויזה לארה”ב, הוצאת ויזה לארצות הברית ,הארכת ויזה לארה”ב, חידוש ויזה לארה”ב, ביטול של סירוב ויזה לארה”ב, שינוי ויזה בארה”ב, שינוי סטטוס בארה”ב, ויזת תייר לארה”ב, ויזת סטודנט לארה”ב, ויזה לעובדים אקדמאים בארה”ב, ויזה לעובדים מומחים בארה”ב, ויזת סחר עם ארה”ב, ויזת השקעה בארה”ב, ויזה לארה”ב לֹבעלי כשרונות מיוחדים, ויזה לארה”ב עבור אומנים, ויזת דת לארה”ב, ויזה לעובדים במוסדות דתיים בארה”ב, ויזה למנהלים בכירים בארה”ב, ויזה לאחות מוסמכת בארה”ב,

גרין קארד, חידוש גרין קארד, הארכת גרין קארד, תושבות קבע בארה”ב, הכנה לריאיון של גרין קארד במשרדי ההגירה, איחוד משפחות, גרין קארד עבור קרובי משפחה של אזרחים אמריקאיים, גרין קארד עבור קרובי משפחה של תושבי קבע ומחזיקי גרין קארד, גרין-קארד על בסיס עבודה, גרין קארד לק התעללות בארה”ב גרין קארד על בסיס השקעה בארה”ב, פטור מויזה לארה”ב, ביטול גירוש מארה”ב

הכנת תיקים ולקוחות לריאיון בקונסוליה האמריקאית בירושלים, בקונסוליה האמריקאית בתל אביב וברחבי העולם, קביעת ריאיון בקונסוליה האמריקאית בירושלים, בקונסוליה האמריקאית בתל אביב ובקונסוליות אמריקאיות ברחבי העולם.

אזרחות אמריקאית, פטור מויזה לארה”ב, הגנה בהליכי גירוש מארה”ב, ביטול גירוש מארה”ב, טפסי ויזה לארצות הברית,

אזרחות אמריקאית: אזרחות אמריקאית לילדים של הורים שנולדו בארה”ב, קבלת אזרחות אמריקאית לנכדים דרך סבא או סבתא ע”פ חוק הסבא, הגשת בקשה אזרחות אמריקאית,

הקמת חברה בארה”ב

משרדנו מתמחה בהגשת בקשות של גרין-קארד, הארכה או שינוי של ויזה, סטטוס או אשרת שהייה בארה”ב, ובבקשות של ויזה, גרין קארד ואזרחות אמריקאית בקונסוליות השונות ברחבי העולם.

באם הנך זקוק לעו”ד המתמחה בתחום ההגירה לארה”ב, בתוך ארה”ב, במדינתך או בכל מדינה או עיר היכן שמשרדי ההגירה האמריקאים או הקונסוליה האמריקאית נמצאים, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

המשרד הוקם על ידי עו”ד מיכאל פיינר לפני מעל לשלושים שנה. בזה אחר זה, סייע לאלפי לקוחותיו לשהות בארה”ב תחת סטאטוס חוקי וצבר ניסיון ומוניטין רב. כיום, בראשותו של עו”ד יניב לביא, משרדנו ממשיך במסורת ההצלחות ושגשוג המוניטין שצברנו. משרדנו ממשיך עם צוות המשרד המסור שעבד איתנו בשנים האחרונות ומנוהל על ידי בנו של עו”ד מיכאל פיינר.

בין לקוחותינו, ניתן למצוא חברות אמריקאיות, מהגרים מכל מדינות העולם ובמיוחד מישראל, דרום אמריקה, אירופה ואסיה. משרדנו ממוקם מול משרדי ההגירה במרכז המסחרי של מנהטן, רחובות ספורים מבניין העירייה.

המוניטין הרב שצבר משרדנו, נבנה על ידי הקפדה יתירה במילוי דרישותיהם ההולכות וגוברות של משרדי ההגירה האמריקאיים, לטובתם של אלפי לקוחותינו. משרדנו ישמח להעניק לך שירות מקצועי מהרמה הגבוהה ביותר, אשר יתאים לצרכיך באופן שבקשתך תיענה במלואה. צור איתנו קשר עוד היום על מנת להתחיל בהליך מתן השירות.

Yaniv

עורך דין יניב לביא

michael-feiner.jpg

עורך דין מיכאל פיינר

***1976-2006